Uranyen Astroloji Festivali

Uranyen Astroloji Derneği olarak kuruluşumuzdan bu yana, dernek üyelerimize özel sayısız seminerler düzenledik. Bu sefer, UAD olarak, dernek bünyesinde bütün astroloji severlerin katılımının mümkün olduğu ve herkesin davet edildiği açık bir festival düzenleme kararı aldık.

Mart ayındaki Koç Ekinoksunuyla yeni astrolojik takvime giriş yapılmasını kutlamak, zamanın yöneticisi Satürn Kova’nın istemiş olduğu gibi, Astrolojik çalışmaları bir form ve düzen içinde topluluklara ulaştırıp insanları birleştirmek hedefiyle, 18 MART 2022 Cuma günü, UAD derneği bünyesinde, *bütün astroloji severlerin ücretsiz katılımının mümkün olduğu* “URANYEN ASTROLOJİ FESTİVALİ” düzenledik.

Tüm gün süren“Uranyen Astroloji Festivali” etkinliğimiz boyunca katılımcılar, Kozmik Bilinç Okulu Eğitmenlerinin zamanın kalitesine yönelik ve genel merak edilen konularla alakalı sunumlarını izledilet ve Soru-Cevap sohbetlerine katıldırlar.

UAD’nin düzenlediği Festival etkinliğinin akabinde, 19-20-26-27 Mart (Cumartesi ve Pazar günleri) Kozmik Bilinç Okulu’nda Seminerler düzenlendi. Seminerlere katılmak isteyenler Festival günü açılacak kayıt masalarından katılım başvurusu gerçekleştirdiler.

18 Mart günü düzenlenen Uranyen Astroloji Festival’imiz İstanbul Kadıköy Zübeyde Hanım Toplantı Salonunda sabah 10:00 ile akşam 17:00 saatleri arasında yapılmıştır.

Kozmik Bilinç Okulu Eğitmenlerinin katılımıyla genel gökyüzü kalitesi yorumu ile başlayan festival programımızda sırasıyla bütün eğitmenler aşağıdaki konu başlıklarıyla sunum gerçekleştirdilet ve katılımcılardan gelen soruları cevaplandırdılar

• Gezegenlerin karma ile olan ilişkisi ? Karmanızı nasıl öğrenirsiniz ?

• Doğum haritanız evlilikle ilgili size ne vaad ediyor?

• Dünya astrolojisine göre nerede yaşarsanız zengin olursunuz ?

• Ruh misyonunuz ve hayat amacınız nedir?

• Doğum haritanıza göre Ruh ikizi misiniz & Ruh eşi misiniz ?

• Vertex noktası nedir ? Kader kapınız nasıl çalışıyor ?

• Element dengenize göre sağlık durumunuz nedir ?

• Doğum haritanıza göre nasıl bir kariyer seçmelisiniz ?

Başkalarıyla Paylaşın

Diğer Faaliyetler