Ekip

UAD Ekip

UAD ekibi olarak bizler, derneğimizin tüm teknolojik sistemini organize ederek UAD üyelerine en iyi hizmet kalitesini sunmak için çalışıyoruz. Derneğimizin her türlü tasarım, yaratıcılık ve teknolojik alt yapı çalışmaları ekibimizin sorumluluğundadır. Web sayfası, sosyal medya ,etkinlik ve seminerlerin afiş ve ilanları, üye alımları için mail adreslerinin yönlendirilmesi, iç ve dış yazışmaların koordinasyonu, dernek için bülten, dergi gibi organizasyonların oluşumu, reklam, tanıtım, halkla ilişkiler ve diğer basın yayın işlerinin yürütülmesi gibi pek çok işi ‘UAD Ekip’ olarak birlikte yönetiyoruz. En büyük motivasyonumuz sevdiğimiz işi ekip olarak birlikte uyum içinde yaparken, UAD Üyelerimizin her türlü organizasyonumuzdan en iyi şekilde faydalanabilmesini sağlamaktır.

Esma Ayalgu Arı

UAD Üye/ Webmaster & UAD Ekip Koordinatörü ve Sosyal Medya Yönetimi

1990, Münih doğumludur.

Münih Ludwig-Maximilian Üniversitesi ‘ Computational Linguistics’ bölümünden mezundur. Halen, Münih’te ‘Frontend Designer/Developer’ olarak çalışmakta ve Uranyen Astroloji Derneği’nin de Webmaster’lığını yapmaktadır. Ayrıca UAD ekibinde ‘Ekip Koordinatörü’ olarak görev almaktadır.
Bunun dışında Kozmik Bilinç Okulu bünyesinde ‘Tarot Uzmanı’ ve ‘Nümerolojist’ olarak danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Cemrenur Melek Eriçdem

UAD Üye/ UAD Grafik Tasarımcı

1999, İstanbul doğumludur.

Doğuş Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ‘Grafik Tasarım’ Bölümü son sınıf öğrencisidir. 2017 yılından beri Kozmik Bilinç Okulu’unda ve Uranyen Astroloji derneği kuruluşundan itibaren UAD Ekip’te ‘Grafik Tasarımcı’sı olarak görev almaktadır. Aynı zamanda Kozmik Bilinç Okulu bünyesinde hazırlanan ‘Eril&Dişil’ Kartlarının da tasarımcılarından biridir. Tarot Uzmanıdır. Ve astroloji eğitimleri devam etmektedir.

Instagram

Beyza Koçoğlu

UAD Üye / UAD Web Editörü

1992, Aydın doğumludur.

Gazi Üniversitesi ‘Bilgisayar Programcılığı’ mezunu ve ‘Bilişim Teknolojileri’ mezunudur. Yazılım ve Web tasarımı üzerine çalışmaktadır. Kozmik Bilinç Okulu bünyesinde hazırlanan ‘Eril&Dişil’ Kartlarının; dijital ortamda kullanımı için, www.sevilayericdem.com adresinde yayınlanan ‘Kart Seçme Programı’nın yazılımcısıdır. Astrolog ve Tarot Uzmanıdır.
Evli ve 2 çocuk annesidir.

Instagram